guyglodis learningwarereviews humanscaleseating Cheap NFL Jerseys Cheap Jerseys Wholesale NFL Jerseys arizonacardinalsjerseyspop cheapjerseysbands.com cheapjerseyslan.com cheapjerseysband.com cheapjerseysgest.com cheapjerseysgests.com cheapnfljerseysbands.com cheapnfljerseyslan.com cheapnfljerseysband.com cheapnfljerseysgest.com cheapnfljerseysgests.com wholesalenfljerseysbands.com wholesalenfljerseyslan.com wholesalenfljerseysband.com wholesalenfljerseysgest.com wholesalenfljerseysgests.com wholesalejerseysbands.com wholesalejerseyslan.com wholesalejerseysband.com wholesalejerseysgest.com wholesalejerseysgests.com atlantafalconsjerseyspop baltimoreravensjerseyspop buffalobillsjerseyspop carolinapanthersjerseyspop chicagobearsjerseyspop cincinnatibengalsjerseyspop clevelandbrownsjerseyspop dallascowboysjerseyspop denverbroncosjerseyspop detroitlionsjerseyspop greenbaypackersjerseyspop houstontexansjerseyspop indianapoliscoltsjerseyspop jacksonvillejaguarsjerseyspop kansascitychiefsjerseyspop miamidolphinsjerseyspop minnesotavikingsjerseyspop newenglandpatriotsjerseyspop neworleanssaintsjerseyspop newyorkgiantsjerseyspop newyorkjetsjerseyspop oaklandraidersjerseyspop philadelphiaeaglesjerseyspop pittsburghsteelersjerseyspop sandiegochargersjerseyspop sanfrancisco49ersjerseyspop seattleseahawksjerseyspop losangelesramsjerseyspop tampabaybuccaneersjerseyspop tennesseetitansjerseyspop washingtonredskinsjerseyspop

Ściana Murall

Odkryj największą i najnowocześniejszą ścianę wspinaczkową w Warszawie. Bogactwo dróg i formacji wspinaczkowych, różne stopnie trudności i systematyczne zmiany w ułożeniu dróg sprawiają, że na ścianie Murall nikt nie będzie się nudził. W Twoje strudzone wspinaniem ręce oddajemy:

 

  • Ściany połogie, pionowe i przewieszone, sięgające 12 metrów.
  • Około 150 dróg wspinaczkowych systematycznie zmienianych, aby efektywnie rozwijać Twoje umiejętności.
  • Bogaty wybór formacji wspinaczkowych: płyty, zacięcia, grota, komin, rysy.
  • Zróżnicowane trudności od 5 do 8a.
  • Drogi układane „po kolorach”, aby ułatwić i uatrakcyjnić wspinanie.
  • Możliwość wspinania z dolną i górną asekuracją.
  • Możliwość efektywnego treningu indywidualnego w pojedynkę, gdy partner nie może w tej chwili dotrzeć na ścianę, dzięki wykorzystaniu systemu autoasekuracji TruBlue.
  • Szeroki wybór chwytów i struktur topowych marek światowych i polskich, m.in: Aix, Gato Geco Holds, HRT, TriPoint, Freestone, Volx, X-Cult.

 

BOULDER:

Buduj moc na jednej z największych ścian boulderowych w Polsce, która jest dokładną repliką ściany na zawody Pucharu Polski w Boulderingu 2013. Dla tych, którzy przygotowują się do zawodów, to idealne warunki do treningu. Dla pozostałych jest to szansa, aby zmierzyć się z polską czołówką boulderingową i spróbować swoich sił na drogach, po których w czasie zawodów wspinali się najlepsi. Po każdej edycji Pucharu Polski organizujemy dogrywkę po tych samych drogach i chwytach u nas. Różnorodność chwytów i struktur, formacje połogie, pionowe, przewieszone i dach – znajdziesz u nas wszystko, czego potrzeba do efektywnego treningu.

 

ROZGRZEWKA I STREFA MOCY:

Efektywność treningu możesz skutecznie zwiększyć, korzystając z wolnych ciężarów, kampusów i drabiny Bahara.